Четвер, 15.11.2018, 05:47
Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Методична робота » Методичний калейдоскоп

Науково-практична конференція педагогічних працівників РЦДЮТ на тему «Патріотичне виховання як основа цілісного формування особистості».
23.03.2017, 14:37

21 березня 2017 р. відбулась науково-практична конференція педагогічних працівників РЦДЮТ на тему «Патріотичне виховання як основа цілісного формування особистості».

«Виховувати дітей патріотами своєї країни з почуттям особистої гідності та відповідальності - завдання позашкільного навчального закладу» – така основна  думка звучала в доповіді  методиста О.А.Лисенко, яка вела конференцію та окреслила основні тези щодо діяльності закладу в реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Починаючи з 2005 року, в РЦДЮТ розроблена і щороку оновлюється комплексна програма «Виховуємо громадянина-гуманіста», яка складається з 7 проектів: «З Україною в серці», «Гармонія», «Обдарованість», «Сад мрій», «Дослідник», «Палац краси і радості» та «Джерело творчості». Це є система виховної роботи в цілому, і національно-патріотичного виховання зокрема.

З презентацією «Реалізація проекту «З Україною в серці» шляхом проведення масових заходів в РЦДЮТ» виступила культорганізатор В.А.Кравченко.

О.М.Кваша, заввідділом технічної творчості проінформував про здійснення патріотичного виховання в гуртках відділу технічної творчості.

З досвідом своєї роботи щодо формування патріотичних почуттів засобами гурткової роботи поділились Т.В.Стахурська, керівник гуртка «Школа вокального мистецтва», О.В.Карпенко, керівник гуртка «Творча країна», В.В.Попик, керівник гуртка «Диво-скринька», Л.І.Резніченко, керівник гуртка «Фантазія», І.В.Шевченко, молодий педагог, керівник гуртка «Веселка».

Всі учасники науково-практичної конференції включились в обговорення, доповнювали виступи та вносили пропозиції, які в підсумку узагальнено так: постійно вдосконалювати та запроваджувати нові, дієві, ефективні форми роботи з національно-патріотичного виховання; наше завдання як позашкільного навчального закладу – створити сприятливі морально-етичні, психологічні умови, естетичне виховне середовище для навчання, розвитку та творчої самореалізації гуртківців, виростити їх громадянами-патріотами з високим почуттям особистої гідності та відповідальності.

Категорія: Методичний калейдоскоп | Додав: Дитинство
Переглядів: 102 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: