Понеділок, 10.12.2018, 00:28
Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Сторінка психолога

Збереження психічного здоров'я учнів
09.03.2016, 12:09

"Кілька рекомендацій щодо збереження психічного здоров'я учнів"

  1. Насамперед навчися планувати. Дезорганізація може призвести до стресу. Наявність великої кількості планів або, навпаки, їхня відсутність часто веде до плутанини, почуття, що незакінчена робота висить над головою, як важкий меч. Приділи плануванню час, коли це буде можливо, і працюй над ними доти, доки не закінчиш.
  2. Визнай і прийми обмеження. Багато хто з нас ставить перед собою абсолютно недосяжні цілі. Але людина не може бути досконалою, тому часто виникає почуття неспроможності чи невідповідності, незалежно від того, наскільки добре ми виконали якусь справу. Став перед собою ті цілі, яких зможеш досягти.
  3. Відволікайся. Іноді необхідно втекти від життєвих проблем і відпочити. Знайди приємне і захоплююче заняття.
  4. Будь позитивною особистістю. Не критикуй інших. Учися хвалити за ті речі, що тобі у них подобаються. Зосередься на позитивних якостях оточуючих.
  5. Учися терпіти й прощати. Нетерпимість до інших призведе до гніву. Спробуй зрозуміти, що відчувають інші люди, це допоможе тобі прийняти їх.
  6.  Уникай нездорової конкуренції. У житті дуже багато таких ситуацій. Але надто велике прагнення вигравати в багатьох сферах життя створює напруження і тривогу, робить людину агресивною.
  7. Роби фізичні вправи.
  8. Розповідай про свої неприємності іншим. Знайди друга, близького родича, практичного психолога чи священника; тобто людей, з якими ти можеш бути відвертим.
Категорія: Сторінка психолога | Додав: Дитинство
Переглядів: 704 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0