Субота, 20.10.2018, 10:09
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

Бінарне заняття в Стеблівській ЗОШ ім.І.С.Нечуя-Левицького

   Бінарний урок – це заняття, яке побудоване на тісних міжпредметних зв’язках та проводиться спільно двома педагогічними працівниками відповідних дисциплін. Такі уроки дозволяють інтегрувати знання з різних областей для вирішення однієї проблеми.

   З метою підвищення психологічних знань і мотивації дітей до вивчення предмету, вдосконалення комунікативно-пізнавальних вмінь, а також розвитку логічного мислення, естетичного смаку та спостережливості, 15 лютого 2017 року на базі Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ступенів учитель української мови та літератури Кучеренко Н.Я. та практичний психолог Миронюк О.В. провели бінарне заняття з учнями 11 класу за темою: «Вічна тема «любовного трикутника» в новітній інтерпретації (новела «Три зозулі з поклоном»)».

   На уроці діти ознайомились з психологічним портретом та визначили основні риси характеру митця Григора Тютюнника. Також порушили тему любові, кохання, яку не оминув жоден письменник. Здатність любити є унікальним даром людини. Г. Тютюнник сказав: «Любов – це одне з найпрекрасніших психічних захворювань». 

   Після аналізу новели «Три зозулі з поклоном», під час музичної паузи у супроводі гітари, учні прослухали відомий твір літератури «Чого являєшся мені у сні?», провідним мотивом якого було нерозділене кохання (композицію виконав учень 11 класу Харченко Роман).

   Ознайомившись з почуттями головних героїв новели, діти висловили своє розуміння любові як високого почуття особистості, склавши власний сенкан (сенкан — це вірш, що складається з п'яти рядків). Заняття пройшло цікаво, захоплююче, на високому рівні та нікого не залишило байдужим, адже почуття любові може переживати кожен, незалежно від рівня зрілості чи розумових здібностей.

Категорія: Мої статті | Додав: Дитинство (15.02.2017) | Автор: Олена Миронюк
Переглядів: 45 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: