Четвер, 15.11.2018, 05:36
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

ІІ Міжрайонний фестиваль творчості людей з обмеженими можливостями «Крила життя»

     Щорічно 3 грудня весь світ відзначає Міжнародний день інвалідів. Мета, заради якої цей день був проголошений, - це дотримання прав людини і участь інвалідів в житті суспільства. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з обмеженими фізичними можливостями. 

     Звичайно, День людей з обмеженими можливостями не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства.

     1 грудня 2016 року, напередодні Міжнародного дня інвалідів, в районному Будинку культури відбувся ІІ Міжрайонний фестиваль творчості людей з обмеженими можливостями «Крила життя».

     Керівники гуртків Корсунь-Шевченківського районного центру дитячої та юнацької творчості не залишилися осторонь цієї події і провели для гостей фестивалю майстер-класи з виготовлення новорічних бутоньєрок з хвої та ялинкових прикрас. Близько 40 людей з обмеженими вадами скористались нагодою та спробували виготовити своїми руками пам’ятні прикраси, від чого отримали масу позитивного настрою та задоволення. З радістю допомагали їм працівники РЦДЮТ: Валентина Володимирівна Попик, керівник гуртка «Диво-скринька»; Людмила Василівна Руденко, керівник гуртка «Диво-майстерня»; Людмила Йосипівна Лісова, керівник гуртка «Диво-майстерня» та Ірина Володимирівна Шевченко, керівник гуртка «Веселка».

     Бачачи щасливі посмішки та схвильовані обличчя людей з обмеженими можливостями хочеться вірити, що фестиваль «Крила життя» наповнив їхні серця теплом та вірою в майбутнє. У цей День ми бажаємо всім, хто не байдужий цій проблемі, сил і здоров’я, засобів і успіху. Захищаючи гідність інвалідів ми захищаємо своє людське обличчя. Інвалідність - це не вирок. Практика показує, що інваліди можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, економістами, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.

Категорія: Мої статті | Додав: Дитинство (06.12.2016) | Автор: Тамара Лоцман
Переглядів: 29 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: