Понеділок, 10.12.2018, 00:43
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

ІІ районний конкурс - фестиваль "Шевченкові вершини"

     10 березня 2016 року в районному будинку культури відбувся гала-концерт, виставки декоративно - прикладного  та образотворчого мистецтва,  нагородження учасників ІІ  районного конкурсу-фестивалю вокального,образотворчого,декоративно-ужиткового мистецтв та художнього слова "Шевченкові вершини".

Вітаємо  вихованців та керівників гуртків, які здобули перемогу та нагороджені дипломами конкурсу.

Номінація «Художнє читання»,  перша  вікова  категорія:
І місце – Аліна Гончаренко,   гурток «Музична казка», керівник Алла Іваненко;
ІІ місце – Ірина Кожухар, гурток «Музична казка», керівник Алла Іваненко;
ІІІ місце – Анна Козодой, гурток «Музична казка» керівник Алла Іваненко.

Відзначені - Алла Маляренко та Софія Тараненко,  гурток «Музична казка», керівник Алла Іваненко.

                          Номінація «Вокал»,  перша  вікова  категорія:
                          І місце – Валерія  Шкребтієнко, студія укрїнської пісні "Барви                                   Корсуня", керівник Валентина Гринюк;
                          ІІ місце – ансамбль «Домісольки», гурток «Школа вокального                                   мистецтва», керівник Тетяна Стахурська;
                          ІІІ місце – Катерина Дробот, керівник Тетяна Стахурська.

 

                           Номінація «Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво»,                                перша  вікова категорія:
                           І місце – Катерина Волкова, гурток «Умілі рученята», керівник                                  Олена Карпенко.

                            Номінація "Вокал", середня вікова категорія:
                            ІІ місце – студія укрїнської пісні "Барви Корсуня", керівник                                       Валентина Гринюк.

                            Номінація "Образотворче та декоративно - ужиткове мистецтво",                               середня вікова категорія:
                            ІІ місце – Катерина Ільченко, гурток «Моделювання сувенірів                                   іграшок», керівник Ольга Топчій.

                            Номінація "Вокал", третя вікова група:
                            І місце – Валентина Гринюк,  РЦДЮТ.

          

           

                    

              

 

 

 

 

Категорія: Мої статті | Додав: Дитинство (17.03.2016)
Переглядів: 69 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0