Четвер, 15.11.2018, 05:27
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

Конкурсно-розважальна програма для старшокласників "Діди Морози проти Снігурок"

13 січня 2017 року, в святковий Щедрий Вечір, старшокласники шкіл міста зібрались в РЦДЮТ на новорічно-розважальну програму «Діди Морози проти Снігурочок». Організаторами програми є учасники гуртка для старшокласників «Діалог», керівник І.В.Науменко.

Для участі в протистоянні Дідів Морозів та Снігурок були запрошені старшокласники  гімназії Сергій Коркуленко, Максим Короленко, Руслан Кусько та Ярослав Кузьменко, та старшокласниці ЗОШ №1 Вероніка Савченко, Діана Стеценко, Віталіна Балинець та Юлія Семененко.

На шляху до перемоги команди пройшли 6 конкурсів та фінальне завдання. Протягом всієї  програми результати конкурсів оцінювала пані суддя – В.А.Кравченко. Хлопці та дівчата завзято боролись за звання найсильніших та найрозумніших, відгадуючи назви пісень, кидаючись кульками на швидкість, показуючи жестами слова та терміни, даючи відповіді на запитання вікторини тощо. Вражаючим був додатковий конкурс «Дивоглядки», де противники повинні були перегледіти один одного, не моргнувши. Але найцікавішими були конкурси «Зірки в ряд», де команді потрібно було розставити учасників команди противників за певним критерієм від 1-го до 4-го місця; та «Відповідність», де команді Снігурок потрібно було розмістити таким же чином відомих футболістів, а команді Дідів Морозів – відомих українських письменниць.

Всі глядачі дуже вболівали за своїх улюбленців під час останнього фінального конкурсу, в якому учасникам необхідно було проявити свої знання та культурну обізнаність.

Вечір для старшокласників не був би таким захоплюючим, якби не вражаючі хореографічні номери східних красунь в масках та Інни Симоненко, вихованок школи східного танцю «Лілея», керівник В.Є.Кириченко, а також дуету Віталія Сердюка та Інни Симоненко, вихованців танцювального клубу «Роял Денс», керівник В.А.Любко.

За підсумками всіх конкурсів та фінального завдання перемогу отримала команда Дідів Морозів, з чим ми вітаємо хлопців-гімназистів. А дівчатам бажаємо оптимізму і віри в себе, віримо, що наступного разу ви обов’язково відіграєтесь.

По закінченню конкурсно-розважальної програми вечір відпочинку продовжився у формі дискотеки за участю DJ SEM.

За проведення вечору вдячні ведучій Т.О.Лоцман, судді В.А.Кравченко та асистентам В.О.Гринюк і О.В.Миронюк.

Щиро дякуємо організаторам, учасникам, артистам та глядачам конкурсно-розважальної програми за чудовий вечір відпочинку! Сподіваємося, що такі вечори згуртовуватимуть все більше старшокласників в РЦДЮТ.

Категорія: Мої статті | Додав: Дитинство (24.01.2017) | Автор: Тамара Лоцман
Переглядів: 87 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: