Субота, 20.10.2018, 09:03
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

Новорічні свята в РЦДЮТ

      Колектив педагогічних працівників Корсунь-Шевченківського РЦДЮТ – творчий, креативний, дружній, веселий і невтомний. Неможливо перерахувати всі їхні здібності та таланти.

     До святкування новорічно-різдвяних свят в РЦДЮТ педагоги готуються заздалегідь.  Для однієї вистави   в театрі – це для порівняння, було б задіяно набагато більше акторів,  а  наші працівники самостійно пошили костюми,  розробили сценарій, придумали і виготовили реквізити, прикрасили сцену та залу, підібрали музичний супровід, розучили танці, пісні та хороводи. І до цього всього ще й відмінно зіграли свої ролі ( деякі артисти навіть кілька ролей).

     До слова, новорічне дійство в РЦДЮТ  ніколи не повторюється, щорічно нова  вистава та нові  костюми.

     Цього року  - це «Новорічні пригоди бременських музикантів». Ролі у виставі зіграли: Віталіна Кравченко, Тетяна Стахурська, Валентина Кириченко, Валентин Столовий, Віталій Любко, Валентина Гринюк, Олена Миронюк, Тамара Лоцман, Лариса Резніченко, Наталія Пшоно, Валентина Попик, Володимир Фурса, Ірина Науменко.

Декорації та оформлення зали і коридорів – це творчість майстринь Ольги Топчій, Олени Карпенко, Людмили Руденко, Людмили Лісової, Ірини Шевченко, Валентини Попик, Людмили Шкребтієнко, Зінаїди Юркіної, Ірини Харькової, Олександра Кваші.

    Новорічні ранки  проводились для шефів, гуртківців, дітей зразкових студій, учнів молодшого шкільного віку загальноосвітньої школи №1, №2, для дітей навчальних закладів району та всіх бажаючих на міській ялинці.

   І, без сумніву, свято вдалося - яскраве, веселе і захоплююче, яке не залишило  жодну дитину та й навіть дорослу глядацьку аудиторію байдужою чи незадоволеною. Приємно було спостерігати, як діти не поспішали з батьками додому, фотографувались біля ялинки та з героями спектаклю, не хотілось їм покидати чарівну казку.

    Конкурси та хороводи  під живу музику виконували Тетяна Стахурська, Валентин Столовий,  Валентина Гринюк.

    А закінчувалось  кожне дійство традиційно подарунками від Діда Мороза і найкращими побажаннями у новому році.

   Принагідно хочу подякувати педагогічному колективу районного центру дитячої та юнацької творчості, побажати щастя Вам, найкращих перспектив у новому році. За солодкі подарунки, спонсорську допомогу, м’які іграшки для дітей раннього віку «Чарівний ліхтарик» ми щиро  вдячні директору ТОВ «Корсунь-Шевченківська швейна фабрика» Шморгун С.І., міському голові Гайдаю О.В., депутатам міської ради, голові правління Райст Недоступу М.М.

 

Статтю підготувала директор РЦДЮТ                    Тетяна Фурса

Категорія: Мої статті | Додав: Дитинство (11.01.2017)
Переглядів: 49 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: