Понеділок, 10.12.2018, 01:38
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

Обласний фестиваль " Талант + талант"

     5 квітня 2016 року в Черкаському обласному Будинку вчителя відбувся обласний фестиваль творчості серед молодих учителів  «Талант плюс Талант». Засновником та організатором фестивалю є обком Профспілки працівників освіти і науки та обласний Будинок учителя. Всіх учасників та гостей привітали голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України О.Д.Жалдак, голова Федерації профспілок Черкаської області П.В.Шевченко, голова обкому Профспілки працівників культури В.В.Марштупа.

     Метою цього мистецького заходу було виявлення талантів серед молодих педагогів області, підтримка творчо обдарованих учителів та учнів, стимулювання творчої активності, сприяння розвитку та реалізації творчих ініціатив та обмін творчим досвідом. У конкурсі брали участь дуети у складі молодих учителів або молодого вчителя та його учня, всього 24 художніх номери з різних районів області та міста Черкаси в трьох жанрах мистецтва – вокального, хореографічного та художнього слова.

     Корсунь-Шевченківську районну організацію Профспілки працівників освіти і науки представляла делегація з районного центру дитячої та юнацької творчості разом з головою профкому РЦДЮТ, членом президії райкому Профспілки О.А.Лисенко, заступником директора Т.М.Сірош, членів профкому Т.І.Шевченко, В.А.Кравченко та двох дуетів молодих керівників гуртків та їх учнів. Вокальний дует у складі керівника студії української пісні «Барви Корсуня» Валентини Олександрівни Гринюк та 17-річної вихованки студії Тані Микитенко ніжно та проникливо виконав на фестивалі пісню «Три поради». Хореографічну композицію «Ой, у вишневому саду» прекрасно станцював дует  у складі керівника танцювального клубу «Роял Денс» Віталія Анатолійовича Любка та 15-річної вихованки танцклубу Інни Симоненко.

     Всім нашим учасникам голова обкому О.Д.Жалдак вручила подяки президії Черкаського обкому Профспілки за активну участь в обласному фестивалі «Талант плюс Талант», самовідданість, яскраву індивідуальність та високий художній рівень виконавської майстерності. А танцювальний дует В.А.Любко та І.Симоненко нагороджений Дипломом ІІІ ступеня за перемогу в номінації «Хореографія». Вітаємо наших колег та їх вихованців!

                                   Ольга Лисенко, голова профкому РЦДЮТ

 

Категорія: Мої статті | Додав: Дитинство (11.04.2016)
Переглядів: 71 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0