Вівторок, 19.02.2019, 20:50
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

Підсумкова конференція Ліги старшокласників Черкащини

Підсумкова  конференція Ліги старшокласників Черкащини

 

17 грудня 2015 року на базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбулась підсумкова  конференція Ліги старшокласників Черкащини.

У роботі конференції взяли участь представники районних та міських осередків Ліги старшокласників, методисти відділів освіти та позашкільних навчальних закладів області.

З вітальним словом до старшокласників звернулися директор Департаменту освіти і науки Черкаської облдержадміністрації В.В.Данилевський та ректор комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Н.М.Чепурна.

Президент Ліги старшокласників Неділя Віталій розповів про діяльність Ліги за 2015 рік. Він  поінформував присутніх про перебування лідерів області на Всеукраїнському зборі старшокласників  у м. Києві.

З інформацією про підсумки роботи Ліги старшокласників за 2015 рік у Інтернет-проекті «Ми – патріоти Черкащини» виступила В.С.Кудін, завідувач лабораторії виховної роботи. За підсумками року Ліга старшокласників Корсунщини отримала нагороди за Інтернет-підпроекти: «Знаю та реалізую свої права» - І місце, «Здоровим бути модно» - І місце, «Мій ідеал громадянина-патріота» - ІІ місце.

Методист з музичного мистецтва Гловацький С.В. ознайомив присутніх з результатами обласного конкурсу на кращу авторську пісню-гімн учнівської молоді. Лідери шляхом голосування прийняли «Гімн учнівської молоді Черкащини», авторами слів якого є О.В.Ковтун, заступник директора з виховної роботи Корсунь-Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 та В.О.Метелиця, ветеран педагогічної праці, поет, голова Корсунь-Шевченківського районного об’єднання Всеукраїнського товариства  «Просвіта», автор музики та аранжування – А.О.Харенко, співак, композитор, акомпаніатор Корсунь-Шевченківського РЦДЮТ.

У практичній частині конференції для старшокласників та їхніх наставників  були проведені  семінари-тренінги по програмі виховних заходів «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».

Старшокласники, працюючи в інтерактивній формі «Світове кафе»,  обговорили, внесли доповнення та прийняли план діяльності обласної Ліги на 2016 рік.

Для учасників конференції  була проведена екскурсія до музею освіти Черкащини, де було вирішено здійснити обласний проект «Випробування мужністю: освітяни Черкащини на варті миру».

Усіх лідерів напередодні Дня святого Миколая чекав приємний сюрприз – вони отримали солодкі подарунки від директора Департаменту освіти і науки Данилевського В.В.

Категорія: Мої статті | Додав: Дитинство (22.12.2015)
Переглядів: 130 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0