Четвер, 15.11.2018, 04:57
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

Районна конференція Ліги старшокласників Корсунщини «Поспішайте робити добро»

21 жовтня 2016 року в районному центрі дитячої та юнацької творчості відбулась районна конференція Ліги старшокласників Корсунщини на тему «Поспішайте робити добро». На цю зустріч були запрошені учні-лідери та педагоги-координатори учнівського самоврядування, учасники районного конкурсу «По алеї правових знань» з усіх навчальних закладів району.

Учасників конференції привітала начальник відділу освіти О.М.Грушевська, координатор учнівського самоврядування району О.А.Лисенко, голова районної організації «Солдатські матері Корсунщини» Т.В.Перетятько, голова районної екологічної організації О.С.Майдаченко. На конференції також були присутні почесні гості – голова районної організації Профспілки працівників освіти В.С.Кузьміна, голова спілки воїнів-ветеранів АТО І.В.Журавльов, координатор Всеукраїнської дитячої організації «Екологічна варта» О.В.Пащенко та районного осередку «Екологічної варти» І.М.Ковальова, завідуючий сектору служби у справах дітей райдержадміністрації О.Л.Фурса, представники ЗМІ.

На пленарному засіданні президент Ліги старшокласників Юлія Піштова акцентувала увагу на тому, що шкільний актив, органи учнівського самоврядування навчальних закладів ініціюють, організовують та беруть участь у різноманітних доброчинних заходах патріотичного спрямування.

Лідери учнівського самоврядування Авторської О.А.Захаренка загальноосвітньої школи с.Сахнівка, Корсунь-Шевченківської ЗОШ №1, Шендерівського НВК, Корсунь-Шевченківської гімназії та Дацьківського НВК презентували досвід роботи щодо впровадження добро творчих ідей О.А.Захаренка, програм добротворення, благодійних акцій, реалізації підпроекту «Добро починається з тебе».

Після засідання конференція продовжила свою роботу в 3 секціях. Відбулось засідання районної ради старшокласників, на якій президенти шкільних парламентів району висловлювали свої побажання та ідеї на тему «Перспективне планування діяльності органів учнівського самоврядування». Серед старшокласників відбувся районний конкурс «По алеї правових знань», де кращими знавцями права журі визнало Бодненко Софію (ученицю Квітчанського НВК, 1 місце), Калівошко Софію (ученицю Корсунь-Шевченківського ліцею, 2 місце) та Свитку Святослава (учня Корсунь-Шевченківської гімназії, 3 місце).

Тему «Інновації в системі роботи учнівського самоврядування» розглядали педагоги-координатори учнівського самоврядування за круглим столом.

Потім представники Всеукраїнської екологічної ліги (м.Київ) провели тренінгові заняття для учнів та педагогів в рамках діяльності «Екологічної варти», котрі викликали багато емоцій та нових поглядів на звичні речі і в дітей, і у дорослих. Старшокласники активно виступали, доводили свою думку та брали участь у обговоренні теми «Діти на захисті природи». Для педагогів дуже цікавою була тема «Збалансований розвиток суспільства», при обговоренні якої вони активно висловлювали власне бачення проблем екології та шляхи їх вирішення.

Підсумковим етапом конференції став «Відкритий мікрофон» та старт районної естафети «Прапор доброчинності», ініційованої радою старшокласників Корсунщини. Прапор урочисто був вручений делегації Нетеребського НВК, учнівський колектив якого разом з батьками та громадою села зібрали 12500 грн. для лікування свого односельчанина Чечеля О.О., учасника АТО.  Також з нагоди відкриття першого козацького класу в нашому районі було передано «Прапор козацького класу» представникам Квітчанського НВК.

На завершення зустрічі учасники Ліги старшокласників Корсунщини відвідали виставку «Україна – понад усе!» в музеї Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника.

Категорія: Мої статті | Додав: Дитинство (25.10.2016) | Автор: Тамара Лоцман
Переглядів: 80 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: