Четвер, 15.11.2018, 05:25
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

Районній дитячо-юнацькій організації «Росичі» - 25!

Районній дитячо-юнацькій організації «Росичі» - 25!

Історія організації «Росичі» почалася майже одночасно з народженням Незалежності України - коли 4 квітня 1992 року на районному зборі школярів міста і району було вирішено створити замість піонерської організації нову українську громадську організацію - Спілку дитячо-юнацьких організацій Корсунщини «Росичі». Піонерство – природне прагнення дітей бути першими, об’єднуватися у вільний час навколо цікавого, нового, романтичного – поступово трансформувалося у дитячий громадський рух, побудований за законами гри, дитячого самоврядування, лідерства, пошуку й творчості.

7 квітня 2017 року в районному центрі дитячої та юнацької творчості відбувся 14-ий районний Форум РДЮО Корсунщини «Росичі», присвячений 25-ій річниці від дня створення організації. Голова Координаційної Ради О.А.Лисенко привітала всіх членів організації з 25-річним ювілеєм та презентувала інформаційний збірник «Творимо майбутнє сьогодні – це наша справа» про історію та діяльність «Росичів».

В заході взяли участь делегації із 19 первинних осередків, які працювали над вирішенням завдань Форуму, обговорювали Програму діяльності на наступні 2 роки та прийняли відповідні постанови, а також почесні учасники – Л.І.Горьова, начальник служби у справах дітей РДА; І.В.Журавльов, голова Спілки воїнів АТО Корсунь-Шевченківського району; В.С.Кузьміна, голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки; О.С.Майдаченко, голова районної організації Всеукраїнської екологічної Ліги; М.К.Волков, заслужений працівник культури, кандидат мистецтвознавства; представники ЗМІ – А.Шатунський, радіо «На хвилях Корсуня»; В.Маніло, газета «Надросся».

Із загальною структурою роботи організації за напрямками програми ознайомила голова Палати дітей Олександра Фурман. У виступі вона зазначила, що РДЮОК «Росичі» працює згідно своїх основних документів – Статуту, Програми діяльності, положень, проводить районні заходи та бере участь в обласних, всеукраїнських заходах дитячо-юнацького руху, у вихованні підростаючого покоління тісно співпрацює з багатьма організаціями та установами. Таку дружну співпрацю представила у своєму виступі президент Ліги старшокласників Корсунщини Юлія Піштова, яка детально розповіла про реалізацію впродовж 2014-2017 років благодійного проекту «Дитяча творчість – на допомогу захисникам України».

В ході Форуму учасники ознайомились із діяльністю великих і маленьких первинних осередків (ДЮО «Мурашник» при Моринському НВК, ДЮО «Росичі» при Авторській Сахнівській школі, ДЮО «Семицвіт» при Селищенському НВК, ДЮО «Соняшник» при Сидорівському НВК, ДЮО «Велике Товариство Золотого Кола» при Шендерівському НВК), росичами-лідерами, переможцями творчих конкурсів (призери конкурсу «Барви рідної мови» - В.Микитенко, О.Кріт; переможці вокальних фестивалів - Д.Жало, К.Дробот, А.Савченко, ансамбль «Домісоль»; переможці танцювальних конкурсів – зразковий танцювальний колектив «Фієста», Є.Квітка та М.Алєксанова), найбільшими реалізованими проектами («Відкрий у собі зірку» на базі Квітчанського НВК, «Залучення учнівської молоді до стратегічного планування розвитку міста» за фінансового сприяння Євросоюзу) та ін.

За успішну реалізацію Програми діяльності, активну участь в 14-му районному Форумі та з нагоди 25-річчя з дня створення РДЮОК «Росичі» грамотами були нагороджені кращі дитячо-юнацькі осередки. За активну громадянську позицію у високодуховному вихованні дітей та юнацтва, багаторічну співпрацю, сприяння в діяльності та з нагоди 25-річчя організації «Росичі» вручені листи подяки О.С.Майдаченку, М.К.Волкову, В.П.Кочегурі, І.В.Журавльову.

За результатами голосування обрано голову Координаційної Ради (О.А.Лисенко, методист РЦДЮТ) та заступника (В.А.Кравченко, культорганізатор РЦДЮТ), голову Палати дітей (Кріт Оксана, голова ДЮО «Калинове гроно» з Деренківця) та заступника (Прийма Маргарита, Шендерівський осередок «Велике Товариство Золотого Кола»), голову ревізійної комісії (О.В.Миронюк, керівник гуртків РЦДЮТ).

На завершення програми відбувся «Патріотичний квест у вишиванках» та флешмоб «З ювілеєм, Росичі!». 

Ольга Лисенко,

голова Координаційної Ради

РДЮОК «Росичі»

Категорія: Мої статті | Додав: Дитинство (14.04.2017) | Автор: Ольга Лисенко
Переглядів: 87 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: