Субота, 20.10.2018, 09:29
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

Тиждень героїко-патріотичного виховання, присвячений Дню захисника України

   10 – 15 жовтня 2016 року у районному Центрі дитячої та юнацької творчості було оголошено тижнем героїко-патріотичного виховання, присвяченого Дню захисника України. Керівники гуртків та вихованці районного Центру дитячої та юнацької творчості взяли участь у районних акціях «Допоможемо воїнам-корсунцям», «Оберіг для солдата» та «Усе буде Україна!».

   Ангелята, ляльки-мотанки, підкови, маківки, листівки – все це приготували вихованці, як обереги для військовослужбовців. Особливо активну участь у створенні оберегів взяли: відділ художньо-естетичного виховання, на чолі з Н.В.Пшоно та вихованців таких гуртків: «Фантазія» (керівник Л.І.Резніченко), «Веселка» (керівник І.В.Шевченко), «Творча країна» (керівник О.В.Карпенко), «Чарівна намистинка» (керівник Л.Й.Лісова), «Дивосвіт» (керівник Л.В.Руденко); керівники гуртків відділу технічної творчості та вихованці гуртків «Диво-скринька» (керівник В.В.Попик), «Квітникарі-аранжувальники» (керівник О.І.Маніло).

   Всі ці подарунки для захисників України були передані волонтерам та протоієрею Спасо-Преображенського храму УПЦ Ростиславу Било для подальшого транспортування на схід України. Сподіваємося, що саме дитяча турбота допоможе зберегти життя солдатам і повернутися додому живими і здоровими.

Категорія: Мої статті | Додав: Дитинство (13.10.2016) | Автор: Тамара Лоцман
Переглядів: 56 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: