Четвер, 15.11.2018, 04:35
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

Творчий звіт "Україна - це ми!"

     19 квітня  відбувся творчий звіт колективів  районного центру дитячої та юнацької творчості  "Україна - це ми".
                                       Країна дитинства – країна казкова,
                                       І часто дорослих вона вабить знову,
                                       І часто дорослі літають у мріях,
                                       Вернутись в дитинство живе в них надія.
                                       Із казкою, любі, не розлучайтесь,
                                       В далеке дитинство щораз повертайтесь.

     Усі присутні  мали змогу переконатися, наскільки талановиті, працьовиті й наполегливі наші вихованці, яких вагомих успіхів у творчому розвитку досягли за цей навчальний рік. Своїх наставників і батьків діти порадували численними відзнаками на конкурсах та фестивалях: це 34 нагороди міжнародних конкурсів, 83 – всеукраїнських, 73 – обласних та 90 – районних, – повідомила директор. – Усі діти талановиті, і наш колектив уміло й кваліфіковано розкриває і розвиває їхні здібності, допомагаючи стати багатогранними особистостями.
      Подяки були оголошені керівнику зразкового танцювального колективу «Фієста» Жанні Лисенко, вихованці якої привезли до Корсуня-Шевченківського 15 міжнародних нагород, Віталію Любку, керівнику танцювального клубу "Роял Денс" – 7 таких відзнак та Аллі Іваненко, керівнику гуртка "Музична казка" – 5 нагород.
     Перед цим глядачі мали змогу бачити й чути, якого високого рівня виконавської майстерності досягли вихованці центру. Зал не раз вибухав оплесками і вигуками «Молодці!», адже неможливо було стримати емоції, коли зі сцени звучали патріотичні пісні про Україну, поезія Тараса Шевченка і присвята Кобзареві, коли переможці престижних європейських конкурсів Марія Алексанова та Євгеній Квітка танцювали запальні «Пірати Карибського моря», а Інна Симоненко та Віталій Сердюк зачарували «Вічним коханням». Та що говорити про старших – найменшенькі, ще дошкільнята зі студії раннього розвитку «Чарівний ліхтарик» захопили і насмішили глядачів кумедною композицією «Машки і Ведмідь».

                          Не просто танцюєм, не просто співаєм,
                    Про фах свій майбутній з дитинства вже дбаєм.
     Так говорять наші вихованці, які займаються в гуртках «Веселка»,  «Фантазія», «Дивоскринька», «Дивосвіт», «Бісероплетіння», «Умілі рученята»,«Сувенір», «Чарівна намистинка», «Моделювання сувенірів та іграшок» - керівники Ірина Прядка,Наталія Пшоно, Юлія Конощук, Олена Карпенко, Людмила Лісова, Лариса Резніченко, Людмила Руденко, Валентина Попик, Ольга Топчій. Створені їхніми руками вироби, композиції,  моделі та аксесуари захоплювали відвідувачів.
     Понад дві години на сцені районного будинку культури і у фойє, де гуртківці розгорнули виставку  робіт декоративно - прикладного мистецтва, тривав творчий звіт. У ньому взяли участь загалом близько 500 вихованців, а концерт складався з 34 номерів. Вагомий творчий доробок!
     Директор центру, Фурса Тетяна Петрівна,  за підтримку і співпрацю вручила подяки найактивнішим батькам. Від їх імені Марина Рябуха сказала: «Дякуємо колективу центру дитячої та юнацької творчості за турботу про духовний розвиток наших дітей. Ви нам дуже потрібні!»

 

 

 

 

Категорія: Мої статті | Додав: Дитинство (13.05.2016)
Переглядів: 67 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0