Четвер, 15.11.2018, 05:20
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

Участь у Всеукраїнському мистецькому конкурсі-фестивалі «Різдвяні мініатюри» в м.Київ

   7 грудня 2016 року вихованці гуртка «Музична казка» районного центру дитячої та юнацької творчості представляли наше місто на Всеукраїнському мистецькому конкурсі-фестивалі  «Різдвяні мініатюри» в м.Київ.

   Засновником мистецького конкурсу-фестивалю є Київський міський методичний центр закладів культури та навчальних закладів, а його метою - збагачення та пропагування культурних здобутків, розвиток культурних зв’язків, обмін педагогічним та виконавським досвідом, творчий розвиток та духовне збагачення молодих талантів, виявлення талановитих, перспективних у професійному відношенні юних обдарувань та розкриття їх творчого потенціалу, виховання естетичних смаків підростаючого покоління.

   Дуже приємним є те, що серед конкурсантів із Запоріжжя, Богуславу, Одеси та інших великих та малих міст України в номінації театральне мистецтво наш Корсунь-Шевченківський представляли вихованці гуртка «Музична казка», під керівництвом Алли Борисівни Іваненко. Яскраві талановиті виступи дуже сподобалися глядачам та членам компетентного журі, на чолі із професором, заслуженим діячем мистецтв України, членом Українського театрального товариства, віце-президентом Асоціації естрадних діячів України, президентом Всеукраїнського благодійного фонду підтримки естрадного та циркового мистецтв "Аріцей" Олександром Чуніхіним.

   Ми пишаємося талановитими артистами, котрі на Корсунщину привезли 15 призових місць. Вітаємо лауреатів ІІІ премії: Коцюбенка Іллю, Шевченко Анну, Кириленко Анну та Тараненко Софію; лауреатів ІІ премії: Міщенко Катерину, Журавель Максима, Дурову Ольгу, Миколенко Ігоря, Сердюк Марію; та переможців – лауреатів І премії: Козодой Анну, Маляренко Софію, Завертайло Олександра, Гончаренко Аліну, Кожухар Ірину, учнів Корсунь-Шевченківської ЗОШ №1 та Антонюка Назара, учня Корсунь-Шевченківської гімназії.

   Щиро вітаємо переможців з вибореними призовими місцями, пишаємось вашими творчими здобутками! Бажаємо вихованцям гуртка «Музична казка» та їх керівнику А.Л.Іваненко творчої наснаги та натхнення до нових звершень! 

Категорія: Мої статті | Додав: Дитинство (14.12.2016) | Автор: Тамара Лоцман
Переглядів: 99 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: