Четвер, 15.11.2018, 04:52
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

Зразкова студія «Чарівний ліхтарик» були відзначені на День міста

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України. 
І це добре розуміють наші спонсори-меценати: 
10 вересня з нагоди відзначення Дня міста Корсуня-Шевченківського за ініціативи голови бюджетної комісії міської ради Семоненко Наталії Олексіївни за сприянням міського голови Олександра Васильовича Гайдая при підтримці ПП Ігоря Андрійовича Кодоли, депутата обласної ради Віталія Васильовича Веретільника, ПП Василя Васильовича Кірічека, найменші вихованці РЦДЮТ зразкова студія «Чарівний ліхтарик» були нагродженні грошовою премією. 

Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем позашкільної освіти Корсунщини і розуміння непересічної важливості позашкільного виховання. 

Користуючись нагодою висловлюємо подяку нашому неодноразовому спонсору директору ТОВ «Коріс» АМ» Михайлу Григоровичу Прядченку та ПП Дмитру Володимировичу Ріпі.

Зразкова студія маленьких дошкільників і першокласників «Чарівний ліхтарик» та їх керівники висловлюють найтепліші слова подяки й від усього серця бажає здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. 
Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам. 

Хай щастя завжди супроводить Вас, 
Людська повага й шана не минають, 
А вашу мрію й працю повсякчас 
Лиш визнання вінчають! 
Хай вам всім Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла !

 
Категорія: Мої статті | Додав: Дитинство (15.09.2016) | Автор: Віталіна Кравченко
Переглядів: 53 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: