Понеділок, 10.12.2018, 01:08
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

Зустріч гуртківців з ветеранами другої світової війни

Зустріч гуртківців з ветеранами другої світової війни

 

З нагоди 72- ї річниці переможного завершення Корсунь-Шевченківської битви 10 лютого в районному центрі дитячої та юнацької творчості відбулась зустріч гуртківців з ветеранами другої світової війни. Кожна така зустріч вносить в наше життя нову сторінку спогадів про історію тих тяжких літ. Та кожного року все складніше таку зустріч організувати, тому що свідків тієї страшної війни стає все менше… Щасливі гуртківці сьогодення, бо ще мали змогу почути спогади Семена Павловича Побірченка, учасника штурму Берліна, ветеранів Володимира Васильовича Темненка, Миколи Олександровича Мар’янчика та Цаля Наумовича Гройсмана.

 

В подяку за зустріч діти вручили ветеранам квіти і подарували невеличкий концерт. Ансамбль «Домісольки» виконали пісні «Нехай квітує Україна» і «Мир без війни», дует «Мальви» - пісню «Барвінок». Тетяна Микитенко подарувала пісню «Йде весна», а студія української пісні «Барви Корсуня» - пісні «Вареники» та «Грає сонце». Танцювальний дует клубу «Роял-Денс» танцювали танець «Ой, у вишневому саду». Також улюблені пісні ветеранам подарував ансамбль районного центру дитячої та юнацької творчості «Україна Мати», які прозвучали під акомпанемент Валентина Столового.

На згадку про зустріч директор районного центру дитячої та юнацької творчості Тетяна Фурса подарувала ветеранам оперативно виготовлені фотографії зустрічі, а гуртківці звернулись зі словами подяки:

- Дякуємо Вам, дорогі ветерани, за Вашу мудрість, за те, що ви вистояли, вижили, перемогли. Ми низько вклоняємось Вашій мужності і Вашому подвигу. Здоров’я Вам, щастя людського, добра, терпіння, любові. Миру і злагоди в родинах!.

Після урочистостей колектив Центру запросив ветеранів на гостину, під час якої приємно було послухати у виконанні Семена Павловича вірші про війну, від яких щеміло серце і наверталися на очі сльози у присутніх. А Цаль Наумович (у свої 92 роки!) до дрібниць згадував тяжкі хвилини перебування на фронті.

 Теплою зустріччю залишились задоволені і організатори, і ветерани.

 

 

Категорія: Мої статті | Додав: Дитинство (22.02.2016)
Переглядів: 99 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0