Четвер, 15.11.2018, 04:38
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

"Феєрія DANCE" - творчий звіт танцювального клубу "РОЯЛ-ДЕНС", кеівник В.А.Любко

     Танець - це одна з найбільш дивовижних різновидів артистичності. Танці дають можливість бути в єдності зі своїм тілом і душею. У танці людина може показати всі свої відчуття, емоції, любов, пристрасть. Цей вид мистецтва доносить до глядачів повну наснагу артиста і композитора, всю діяльність і навіть потаємний світ.
     А сучасний танець це споглядання пишноти навколишнього і внутрішнього світу. Сили рухів під час танцю буквально зачаровують і можуть проникнути в глибину серця, тому що лише тут зберігається саме величезне щастя для людства - абсолютне переживання любові. Адже любов, без жодного сумніву, робить чудеса!
     Тож і корсунчан та гостей міста зачаровував танець на фестивалі хореографічного мистецтва!!!
     13 травня в Корсунь-Шевченківському РБК відбувся творчий звіт танцювального клубу ""РОЯЛ-ДЕНС"", під феєричною назвою ""Феєрія DANCE"", керівник-хореограф Віталій Любко.
     Близько 80-ти вихованців клубу продемонстрували свій талант та творчість. Фестиваль хореографічного мистецтва порадував всіх своєю яскравістю,чарівністю та професіоналізмом!! Шквал овацій та позитивних емоцій глядачів наповнювали учасників фестивалю неперевершеною хвилею впевненості та оптимізму!!!

Категорія: Мої статті | Додав: Дитинство (26.05.2017) | Автор: Віталіна Кравченко
Переглядів: 78 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: