Понеділок, 10.12.2018, 01:45
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

КРУГЛИЙ СТІЛ "СУЧАСНІЙ ШКОЛІ - СУЧАСНИЙ ВЧИТЕЛЬ"

КРУГЛИЙ СТІЛ "СУЧАСНІЙ ШКОЛІ - СУЧАСНИЙ ВЧИТЕЛЬ"

 

Нині багато говорять про  освіту  майбутнього, про статус вчителя, керівника гуртків позашкільного закладу,   форми і методи роботи  з дітьми.  Освітня галузь України  з надією  сподівається на  молодих вчителів, які приходять до  школи.

Якою  бачать  сучасну освіту вчителі і яким має бути сучасний вчитель?   Такою була тема  зустрічі молодих педагогів  Корсунь-Шевченківського району. Ведучі  зустрічі -  Кріт  Олександр  Юрійович, голова ради молодих вчителів, вчитель історії  Авторської О.А. Захаренка школи  та Кравченко Віталіна  Анатоліївна, культорганізатор  РЦДЮТ  розпочали  розмову з  знайомства . Учасникам  круглого столу представили переможця  обласного конкурсу «Учитель року - 2015»  Отземка  Василя  Миколайовича та Лауреата  обласного конкурсу «Учитель року - 2013»  Кошелюка  Володимира Анатолійовича. Ведучі провели бліц-інтерв’ю,  під час якого  вчителі, керівники гуртків  розповіли про причини вибору професії, про те, що для них уособлює  професія вчителя.  Молодь ділилася  першими   враженнями  від колективу, від зустрічі з своїми учнями. 

Керівник психологічних гуртків районного центру дитячої та юнацької творчості,  Олена Миронюк , провела дослідження  про критерії визначення іміджу педагога,  вправи на перевірку якості комунікативності та вміння  правильно передавати інформацію, переконувати і  вести за собою.

Молоді керівники гуртків Прядко Ірина – гурток «Веселка» (образотворче мистецтво), Маніло Оксана  -  гурток «Квітникарі – аранжувальники», Гринюк Валентина – студія української пісні «Барви Корсуня», Любко Віталій   - танцклуб  «Роял Денс»  представили на розсуд колег свої захоплення, які стали їх професією.

Ведучі, підсумовуючи  розмову  з молодими  вчителями, висловили думку, що: «Ми готові до справжніх змін, більшої свободи, відповідальності. Ми готові вчитися  працювати в атмосфері творчості, постійного виклику, прагнення до успіху. Також ми готові боротися  за свої права, брати участь у житті громади, нести почесну  суспільну місію.»

Ансамбль  працівників районного центру  дитячої та юнацької творчості  привітав  учасників круглого столу піснею та побажав добра і любові.

З словами вдячності за розмову,  за цікаві думки і пропозиції  звернулися  до молодих вчителів  завідуючий  районним методичним кабінетом Антонов Дмитро Володимирович та голова районної організації Профспілки працівників освіти Кузьміна Валентина Сергіївна.

Категорія: Мої статті | Додав: Дитинство (22.02.2016)
Переглядів: 79 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0